Zamów intencje Mszy świętej

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię nazwisko
Rodzaj Mszy Świętej
Prosze o potwierdzenie przyjecia intencji mszalnej i terminu sprawowania Najświętszej Eucharystii
Stypendium mszalne
Oferowane stypendia mszalne (ofiary) można wpłacać na konto: 15 2130 0004 2001 0241 9352 0001 – Volkswagen Bank

Za złożone stypendia mszalne (ofiary) składamy wszystkim Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać i zapewniamy o naszej pokornej modlitwie.
RODO
Zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych, RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu złożenia zamówienia intencji Mszy Świętej sprawowanej przez duchownych Narodowego Kościoła Katolickiego.

Podane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji powyższego zamówienia. Mam prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu. Moje dane osobowe będą przechowywane do czasu wykonania zamówienia.