Witamy na nowej stronie naszego Seminarium Duchownego.

Seminarium Duchowne

Seminarium duchowne

Szanowni Państwo,

W imieniu Rady Synodalnej Narodowego Kościoła Katolickiego pragniemy przeprosić za informacje niezamierzenie opublikowane na stronie Seminarium Duchownego pod adresem: https://seminarium-duchowne.pl/, które błędnie sugerowały, że diakoni naszego Kościoła mogą udzielać sakramentu namaszczenia chorych.

Zgodnie z doktryną i uświęconą tradycją sakramentalną Kościoła, diakon nie jest upoważniony do sprawowania tego sakramentu. Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiego nieporozumienia i wprowadzenia Państwa w błąd.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z taką uwagą śledzą treści publikowane na naszej stronie internetowej. Jesteśmy wdzięczni za Państwa czujność i zobowiązujemy się do jeszcze większej dokładności i troski w przyszłości, aby unikać podobnych sytuacji. Wszelkie treści będą dokładnie analizowane, by ewentualne błędy zostały natychmiast wykryte i usunięte.

Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek nieścisłości lub błędy na naszej stronie, prosimy o niezwłoczny kontakt poprzez adres e-mail administratora strony lub bezpośrednio na adres mailowy kontaktowy podany na stronie.

W przypadku, gdy opublikowany błąd spowodował zgorszenie lub niezadowolenie, pragniemy wyrazić nasze najszczersze przeprosiny. Jesteśmy głęboko zasmuceni, że mogło to być przyczyną nieporozumień lub rozbawienia.

Z wyrazami szacunku,

Za Radę Synodalną

+ Robert Matysiak NCC

Wrocław 26 stycznia 2024 roku